Data Hukuk & Danışmanlık, 2014 yılından bu yana faaliyetlerini ulusal ve uluslararası kapsamda yürütmekte olup, hukukun üstünlüğünü kendisine temel edinmiş bir hukuk bürosudur.

Hukukun ve adaletin ilkeleri ışığında hukuki yardım ve danışmanlık hizmeti veren yapan büromuzda, müvekkillerimizin iş ve davaları; alanında uzman ekip arkadaşlarımızın yaratıcı fikirlerine ve hukuk dünyasındaki gelişmelere uygun olarak ele alınmaktadır.

Müvekkillerimize karşı şeffaflığımızı hiç kaybetmeden hedefe ulaşma amacı; bir takım ruhu ile bir arada bulunan ekibimizin son derece motive, etkin ve güvenilir olmasının kaynağını oluşturmaktadır.

Paylaşılan bu amaç doğrultusunda İlaç, Tıbbi Cihaz ve Sağlık Hukuku, Sözleşmeler Hukuku, Bilişim Hukuku, Ticaret ve Şirketler Hukuku, Bireysel ve Toplu İş Hukuku, Ceza Hukuku, Sigorta Hukuku, İcra Hukuku, Aile Hukuku, Fikri ve Sınai Haklar başta olmak üzere daha pek çok alanda yerli-yabancı şirketlere ve bireysel müvekkillerimize hizmet vermekteyiz.

Data Hukuk & Danışmanlık ekibimiz, hizmetlerini müvekkillerimizin değişen ihtiyaçlarına uygun olarak geliştirmeye ve yenilikçi, kaliteli hizmetler sunmaya kararlı olup, müvekkillerimizin güveni sayesinde her geçen gün daha büyük başarılara imza atmaktadır.