Data Hukuk & Danışmanlık  olarak, Dünya genelinde yaşanan Koronavirüs (Covid-19) pandemisi  nedeniyle, müvekkillerimize, hukuki talep ve sorunları için tercihleri doğrultusunda online ve mobil iletişim araçlarıyla, gerçek ve tüzel kişiler için Hukuki Danışmanlık ve Avukatlık Hizmeti seçeneği sunulmuştur.

Online Danışmanlık hizmetimiz, internet erişiminizin bulunduğu her yerde, dilediğiniz Hukuk Büromuz Avukatı ile istenilen gün ve saatte görüntülü ve / veya yalnızca sesli olarak görüşebilmenize imkân vermektedir.

Online hizmetlerimizden faydalanmak için sağ tarafta bulunan formu doldurmanız ya da “info@datahukukdanismanlik.com” şeklindeki e-posta adresimize mail göndermeniz gerekmektedir.

Talebiniz sonrası büromuzca iletişime geçilerek, randevu ve ödeme bilgileriniz tarafınıza iletilecektir.

Online danışmanlık ve avukatlık hizmeti ücretlerimiz, her yıl güncellenerek Resmi Gazete’ de yayımlanan Türkiye Barolar Birliği Avukatlık Asgari Ücret Tarifesine uygun olarak verilmektedir.

Bu tarifede belirlenen ücretler, avukatların talep edebileceği taban ücretler olup, talep edilen hukuki uyuşmazlık konusu ve avukata göre farklılık gösterebilmektedir.